Mājas lapa – Vizītkarte

Mājas lapā internetā, ir ļoti svarīga, bet ne mazāk svarīgi ir saprast, kā personalizēt jūsu vietni, lai tā atbilstu Jūsu vajadzībām. Daudzi uzņēmumu īpašnieki un to darbinieki, kas vēlas izveidot savu mājas lapu, uzskata ka tajā noteikti ir jābūt Sākuma lapai, navigācijas izvēlnei, fotogrāfijām, visu produktu un pakalpojumu aprakstiem, kontaktu lapai u.c.

Bet vai Jums tiešām šis viss ir nepieciešams? Vai ir iespējams, ka Jūsu bizness sākas ar vienas lapas mājas lapu?

Iesakām Jums vienas lapas mājas lapu, lai pievērstu cilvēku uzmanību un sniegtu tiem nepieciešamo informāciju – sazināties. Bez tam, tas var dot ļoti pozitīvu iespaidu, ja jūs zināt, kā izmantot šo nelielu reklāmas laukumu pareizi.

 Līdz 5 sadaļām (lapām)

  1 valoda

 Foto un video galerija

  Kontaktforma

Jūsu ieguvumi

Līdz 5 sadaļām
Izvietojiet pašu svarīgāko informāciju par sevi vai savu uzņēmumu. Ne vienmēr mājas lapai ir jābūt apjomīgai ar daudziem desmitiem lapu.

Karte un kontaktforma
Mājas lapā būs gan karte ar jūsu uzņēmuma atrašanās vietu, gan kontaktforma, lai apmeklētāji varētu ātri un ērti ar Jums sakontaktēties.

Foto un video galerija
Mājas lapā varēsiet izvietot gan attēlus, gan video, kas ir vislabākais veids kā potenciālajiem klientiem parādīt savus paveiktos darbus.

 

Apmācība un tehniskais atbalsts
Pēc mājas lapas izveides mēs noteikti Jūs apmācīsim kā pareizi un efektīvi to pārvaldīt un vienmēr atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem.