Biznesa lapa

Katrs mājas lapa ko veidojam, ir paredzēta, lai palielinātu apmeklētāju skaitu un tos pārliecīnātu kļūt par Jūsu klientiem. Šīs mājas lapas ir paredzētas ar īpašu mērķi – atbalstīt uzņēmuma mārketinga mērķus un maksimāli palielināt sava zīmola ietekmi. Lapā pievienotie satura pārvaldības instrumenti un blogošanas iespējas ļauj optimizēt mājas lapu mūsdienu meklētājprogrammu augstajām prasībām, kā arī integrēt e-pasta mārketingu, un mājas lapu savienot ar sociālajiem tīkliem.

 Neierobežots sadaļu skaits

  Foto un video galerija

  Sociālo tīklu integrācija

 3 un vairāk valodas

  SEO optimizācija

  E-pasta kontu izveidošana

Jūsu ieguvumi

Neierobežots sadaļu skaits
Izvietojiet informāciju par sevi vai savu uzņēmumu, tā vēsturi, akcijām, jaunumiem un daudz ko citu.

Foto un video galerija
Mājas lapā varēsiet izvietot gan attēlus, gan video, kas ir vislabākais veids kā potenciālajiem klientiem parādīt savus paveiktos darbus.

SEO optimizācija
Optimizēsim Jūsu mājas lapu, un Jūs apmācīsim kā nākotnē rīkoties, lai ierindotu Jūsu mājas lapu augstākos meklētājprogrammu meklēšanas rezultātos

3  un vairāk valodas
Popularizējiet savu lapu dažādu valodu auditorijām pēc jūsu izvēles. Jo dažādāku auditoriju sasniegsiet, jo lielākus panākumus gūsiet!

Sociālo tīklu integrācija
Mājas lapā būs iespēja gan dalīties ar izvietoto informāciju sociālajos tīklos, gan izvietot savu sociālo tīklu laika joslas.

Apmeklētāju statistika
Varēsiet apskatīt un analizēt savas mājas lapas apmeklējumu, populārākās lapas un apmeklētāju rīcību apmeklējot Jūsu lapu.