Kas ir Web Hostings?

Web hostings ir pakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem un privātpersonām izvietot mājaslapu vai interneta veikalu internetā. Digital World piedāvā saviem klientiem visas nepieciešamās tehnoloģijas un pakalpojumus lai attēlotu Jūsu mājaslapu internetā. Mājaslapas tiek glabātās speciālos datoros, kurus sauc par serveriem. Kad interneta lietotājs vēlas apskatīt Jūsu mājaslapu, viņam vienkārši savā pārlūkā jāievada Jūsu mājaslapas adrese. Viņu dators tad savienosies ar serveri un Jūsu mājaslapa tad tiks attēlota caur viņu pārlūkprogrammu.

Lai varētu izmantot Digital World hostinga pakalpojumus Jums ir nepieciešams domēns, savukārt ja Jums vēl nav domēna vārda, mēs palīdzēsim to iegādāties.

Šeit būs dažas lietas, ko vajadzētu sagaidīt no sava hostinga pakalpojuma sniedzēja:

E-pastu konti

Kā jau tika minēts iepriekš, vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju prasa, lai klientam pieder kāds domēna vārds. Ar domēna vārdu (kā piemēram – www.jusulapa.lv) un e-pasta konta nodrošinājumu ko nodrošina hostinga pakalpojuma sniedzējs Jūs varat izveidot domēna e-pasta kontus (kā piemeŗām – [email protected]).

FTP pieeja

FTP pieeja nozīme, ka Jūs varat augšupielādēt failus no sava datora Jūsu web serverī. Ja veidojat savu mājaslapu izmantojot savus HTML failus, Jūs varat pārnest failus no datora uz web serveri izmantojot FTP, sniedzot iespēju piekļūt Jūsu lapai caur internetu.

WordPress atbalsts

WordPress ir tiešsaistes mājaslapu izstrādes rīks. Tam ir spēcīga un funkcijām bagāta blogu un mājaslapu satura pārvaldības sistēma, kas ir ērta lai izstrādātu un administrētu mājaslapas. WordPress darbina vairāk nekā 25% no visām interneta vietnēm. Digital World piedāvātie hostinga plāni sevī ietver saderību ar WordPress.

Ja izvēlēsities izveidot savu mājaslapu un par hostinga devēju izvēlēsities DigitalWorld.lv, papildus bezmaksas WordPress izstrādes rīkam Jūs varat iegūt individualizētu domēna vārdu, e-pasta adreses un web hostingu visu apvienotu vienā abonementā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *