Digitālais mārketings

Mūsdienīgs patērētājs aizvien mazāk pievērš uzmanību, lai neteiktu vairāk, ka izvairās no tradicionālā veida reklāmām. Mēs dzīvojam digitālā laikmetā un, lai jūsu bizness kļūtu atpazīstams, kā arī jūsu veidotās kampaņas sasniegtu pareizo mērķa auditoriju, palielinot pārdošanas apjomus ir nepieciešams izmantot dažādus digitālos risinājumus un sociālos kanālus.

Nav svarīgi, kādu biznesa nozari pārstāvat, ir svarīgi gribēt pārdot vairāk un kļūt redzamiem ar interneta starpniecību. Mūsu komanda orientējas uz katra klienta individuālajām vēlmēm un mērķiem, lai kopīgi sasniegtu maksimāli labu rezultātu.

Mūsu komanda nodrošina stratēģisku pieeju katrai jūsu mārketinga aktivitātei – no mārketinga plāna izstrādes līdz pat vismazākā atslēgvārda izvēlei.

Google Analytics

Google Analytics ir fantastisks rīks, kuru izmantojot profesionāli, jūs varat uzlabot jūsu digitālā mārketinga rezultātus efektīvi izmantojot Jums pieejamo mārketinga budžetu. Tā ir pati primārā lieta, kas jums ir nepieciešama digitālajā pasaulē. Iegūtos datus mēs Jums palīdzēsim pārvērst reālā rezultātā.

Google AdWords

Google AdWords reklāmas kampaņas ir ātrākais un efektīvākais reklāmas veids, jo ar tām Jūs ātri varat iegūt jaunus klientus un uzlabot Jūsu produkta vai pakalpojuma tirdzniecību internetā, izmantojot neierobežotu un viegli kontrolējamu reklāmas budžetu

Jūs vēlaties kļūt redzami un pieejami it īpaši jūsu mērķa auditorijai! Mēs jums palīdzēsim – iepazīt un atrast jūsu mērķa klientu un nogādāt pie jums. Mūsu pārliecība ir, ka Google AdWords ir pārbaudīta vērtība, kas strādā ļoti izcili un ir ļoti svarīgs instruments pārdošanas rezultātu uzlabošanai.

Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu mārketings ir neatņemama sastāvdaļa jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam, kas vēlas veidot sava zīmola atpazīstamību un imidžu savu potenciālo un esošo klientu acīs. Facebook, Twitter, Google+, Draugiem un Pinterest izmanto arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju un tādēļ ir svarīgi, ka Jūsu biznesa profils ir pieejams šajos tīklos un Jūs regulāri atgādinātu par sevi. Mēs palīdzēsim Jums radīt saturu izmantojot labāko praksi un pasaules pieredzi, lai jūsu sociālie konti dotu papildus pienesumu Jūsu biznesam.